Napsal(a): paní Marta
Datum: 3.7.2024 08:21:00

Velice bych chtěla poděkovat internímu oddělení N2 za péči o mého manžela a to především sestřičkám Janečkové a Ticové, které mě do poslední chvíle nechaly na pokoji i přes pozdní noční hodinu, nabídly mi možnost zůstat co nejdéle a dokonce mi byla nabídnuta i káva. Takový laskavý, empatický, profesionální přístup se ve zdravotnictví jen tak nevidí. Važte si těchto osob!! Děkuji za všechno M.


Napsal(a): Ing. Tomáš Roškot
Datum: 3.7.2024 07:21:00

Tímto bych chtěl upřímně poděkovat kolektivu Nefrologické ambulance v Opavě - jmenovitě paní primářce MUDr. Butela , sestrám paní Pavelkové a paní Kvasničkové a v neposlední řadě vrchní sestře Mgr. Nedělové - za příkladně odváděnou a opravdu náročnou práci a za nadstandardně empatický přístup k pacientům. Jste úžasné. S úctou Ing. Tomáš Roškot.


Napsal(a): Gabriela Lacková
Datum: 29.6.2024 10:59:00

Chtěla bych velmi poděkovat celému týmu JIP interna N druhé patro, za profesionální a lidskou péči o mého tátu pana Karla Luckého. Od 23.6.- 24.6. kdy byl převezen do nemocnice se o něj skvěle staral tým JIPU. Pan doktor nám včas zavolal, abychom se mohli všichni včas s tatínkem rozloučit. Ponechali nás v posledních chvílích s tatínkem, soucítili s námi, sestřička dokonce při měnění infuzí taťku spontánně pohladila. Laskavý dotek cizího člověka v nás zanechal hluboký dojem. Když nastal čas odchodu taťky, velmi šetrně a lidsky mi to zavolala paní doktorka Václavková (snad se nepletu ve jméně). Byla jsem v daném okamžiku sama, přesto jsem cítila na druhém konci telefonu sounáležitost a porozumění. Ještě jednou všem děkuji nejen za perfektní profesionální přístup, fyzicky a psychicky náročnou práci, ale především za laskavost, lidskost a spontánní lidské pohlazení. S úctou všem Gabriela Lacková, dcera.


Napsal(a): Eva Zlotá
Datum: 7.6.2024 23:32:00

Dnes 7.6.2024 jsem byla na kolonoskopii, ač je to nepříjemné a obávané vyšetření, byla jsem nadmíru spokojená. Jednak prostředím, které je moderní, útulné až rodinné, tak hlavně přístupem personálu. Sestřičky jsou milé, usměvavé, vůči pacientovi empatické a chápající vaše obavy. Lékař je profesionál a zároveň přirozený a lidský. To vše přispělo k tomu, že vyšetření tak bylo pro mě lépe zvládnutější. Děkuji.


Napsal(a): Adam Riemel
Datum: 28.5.2024 21:10:00

Chtěl bych vyjádřit svou spokojenost s ošetřením na urgentní chirurgické ambulanci, které jsem obdržel v pátek 24. května 2024 na noční směně. Přístup sestřiček a lékaře byl naprosto úžasný a profesionální. Díky jejich pomoci a ochotě proběhlo ošetření v poklidu a s úsměvem. Jsem velmi vděčný za jejich péči a ochotu, které mi pomohly cítit se komfortně a klidně. Ještě jednou děkuji celému týmu na urgentní chirurgické ambulanci za skvělou péči.


Napsal(a): Sylva Valugová
Datum: 11.4.2024 19:28:00

Chtěla bych z celého srdce poděkovat primáři MUDr. Faiánovi a jeho kolegům za skvělý přístup a pohotovou reakci k mému zdravotnímu stavu. Nemalé díky patří i sestřičkám, byly naprosto úžasné. DĚKUJI MNOHOKRÁT, JSTE ÚŽASNÍ!!!!!


Napsal(a): Danuše Elková
Datum: 29.3.2024 19:28:00

Chci moc poděkovat personálu na chirurgickém oddělení v Opavě dne 29.3.2024 okolo 18:00 hodiny. Přijeli jsme ze Slovenska na návštevu a mojí 8 leté vnučce se stal úraz, zjistili zlomeninu ruky. Děkuji za milý a příjemný přístup lékařům a sestřičkám. Opravdu jsme byli příjemně překvapeni. Děkujeme všem.


Napsal(a): Pavlína Pavlíčková
Datum: 11.3.2024 20:49:00

Moc ráda bych chtěla pochválit dnešní personál (směna 11.3.2024). Přijeli jsme na pohotovost s 11-ti měsíčním miminkem. Na příjmu byla paní velmi milá. Po cca 2 min nás přijali na urgentním příjmu. Sestřička velmi hodná, usměvavá a hlavně ochotná vše vysvětlit. Byli jsme odesláni na rentgen. Tam se nás ujala mladá slečna, která nám vše vysvětlila. Byla trpělivá, dceru rozesmávala. Poté jsme šli zpět na urgentní příjem kde už na nás čekala paní doktorka Krauzová. Paní doktorka měla lidský přístup, byla velmi hodná, s dcerou si i hrála, rozesmávala ji. Mě jako rodiči vše vysvětlila, poučila mě a uklidnila. Moc ráda bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům za krásný přístup. Děkuji ❤️


Napsal(a): Lucie Fojtíková
Datum: 10.3.2024 09:59:00

Děkuji celému oddělení GPO v čele s primářem Fabiánem. 4.10 jsem přijela s masivním krvácením po hysterektomii, kterou jsem prodělala 3 týdny zpět a praskl mi steh. Od příjmu do operace, musím napsat, že KATASTROFA otázky typu, proč jsem na operaci šla do Ostravy (otázky ošetřujícího lékaře, to byla volba mé ošetřující gynekoložky, povídám...), co máme tady s vámi dělat, co chcete od nás? tak dobře tedy, Opava Vám zachrání život!! Snad ani nemůžete myslet vážně, tohle v takové šílené situaci a později řečené, jako života zachraňující, a to nedej bohu, kdybych už nebyla při vědomí !!! Nebo jsem v tom stavu měla jet opravdu do Ostravy? Ano, děkuji panu primáři za záchranu života, ovšem obrovské DĚKUJI z celého srdce PATŘÍ SESTŘIČKÁM z ODDĚLENÍ GPO, studentům medikům, porodním asistentkám ošetřovatelkám paní Šárce a jedné černovlasé sestřičce na oddělení JIP, nevím její jméno, ale v dotazníku, který jsem v nemocnici vyplňovala je zmíněná. Nezapomenu na jejich obrovskou starost, zacházení, rady, pomoc a díky nim, tenhle názor není jen negativní. Ovšem stále doufám, že na lidském životě záleží víc než na konkurenčním boji mezi Opavou a Ostravou. Snad nezmizela lékařská etika a lékařská přísaha.


Napsal(a): Radek Horňák
Datum: 3.3.2024 13:49:00

Touto cestou bych chtěl poděkovat za profesionální přístup lékařů, sester a ošetřovatelů při mé hospitalizaci 27.-29.2.2024 na interním ambulantním odděleni a oddělení lůžkové části N2. Jsem rád, že jste rychle přišli na příčinu zánětů a zase mě postavili na nohy. Moc děkuji!


Napsal(a): Martina Holubková
Datum: 29.1.2024 18:04:00

Chtěla bych touhle cestou poděkovat za profesionální péčí na oddělení interní JIP a Geriatrickému oddělení H2 za nadstandardní a lidský přístup k mému otci Aloisi Zavičákovi. Velký dík celému personálu a lékařům. Dcera Martina Holubková.


Napsal(a): Veronika Bernardová
Datum: 27.1.2024 19:32:00

Chtěla bych velmi pochválit přístup lékařů a především pak sestřiček na oddělení V7 (gynekologickém) při mé hospitalizaci od 24. do 27. ledna 2024. Ošetřující personál byl po celou dobu opravdu milý, vstřícný a díky jejich ochotě, empatii a profesionalitě pro mě byl můj pobyt příjemnější. Moc děkuji, že děláte svou náročnou práci tak, jak ji děláte. P.S.: možná je to pro někoho hloupost, ale obrovský palec nahoru ještě za skvělé matrace. Za celé těhotenství a snad i za celý život jsem si nepoležela lépe a nebolela mě záda, než když jsem byla v SNO na V7.


Napsal(a): Libor Tichý
Datum: 24.12.2023 12:13:00

Moc rád bych touto cestou poděkoval za špičkovou péči o našeho syna Honzíka paní doktorce a sestřičce na dětské pohotovosti ze dne 23. ledna. Moc děkujeme.


Napsal(a): Jana Madajová
Datum: 18.1.2024 08:14:00

Děkuji moc za milý, lidský přístup a usměvavý personál ORL ambulance i oddělení. Syn byl zde na zákroku a toto pohodové prostředí mu moc pomohlo😊


Web od Linelab.