Pacienti, kteří míří do Slezské nemocnice v Opavě, musí do areálu vstupovat stále pouze hlavním vchodem. Vedlejší vchody a branky zůstávají nadále uzavřeny.

S ohledem na epidemiologickou situaci a bezpečnostní audit, který počet vstupů do nemocnice označil jako značné bezpečnostní riziko pro pacienty a zaměstnance nemocnice, jsme se rozhodli ponechat všechny boční vstupy do nemocnice zatím uzavřeny.

Samozřejmě si uvědomujeme, že zejména pro seniory, kteří přijíždí k nemocnici hromadnou dopravou se cesta prodlužuje. Přesto všechny žádáme, aby při vstupu do nemocnice i nadále využívali pouze hlavní vchod.

I nadále bude každému vstupujícímu či vjíždějícímu občanovi do areálu nemocnice měřena teplota. Jde o nutné opatření, které nám umožňuje rozvolňovat provoz nemocnice. Děkuji všem za respektování tohoto opatření.

Ing. Karel Siebert, MBA.

Web od Linelab.