Dobrý den,

dnes jsem byla na testy PCR ve Slezské nemocnici Opava. A s radostí mohu říct, že  jsem byla odbavena ještě dřív, než jsem byla objednaná, sestřičky byly úžasné. Usměvavé, úslužné, velmi příjemné, zdvořilé..... Při jejich nasazení, v tom skafandru, v časných ranních hodinách - obdivuhodné.

Vyjádřete jim tímto za mně můj hluboký obdiv a poděkování. A doufám, že nezapomenete ani na finanční ohodnocení. Ty děvčata si to zaslouží.

Jsem sice pozitivní, ale s takovým přístupem se jistě brzy uzdravím :-)

Přeji hezký den!

Marie W.,  Uhlířov.


Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat a vyjádřit velkou úctu paní doktorce Margitě Nováčikové, která se o mou maminku paní Emílii M. starala a pomáhala nám zvládat její těžkou chorobu takřka 4,5 roku. Byla nám oporou, rádcem v
těch nejtěžších chvílích. Paní doktorka je velmi empatická a hluboce před ní smekám. Veliké poděkování patří také panu doktoroví Štěpánkovi a Pokojnému přístavu v čele s paní Mertovou.

Moc děkujeme za zarmoucenou rodinu.

Miluše M.


Vážený pane řediteli,

ráda bych vašim prostřednictvím poděkovala paní primářce dr. Zdeňce Wandrolové a sestřičkám očního oddělení opavské nemocnice. Chtěla bych jim poděkovat za vstřícnost, pozornost a příkladnou péči o pacienty, kterou my, narození v 1. polovině minulého století, zvlášť citlivě vnímáme a oceňujeme.

Pane řediteli, děkuji vám i jim a přeji všechno dobré.

Marie K.


Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu infekčního oddělení S1 Slezské nemocnice v Opavě. Poděkování z celého srdce za lidský přístup, ochotu, vlídné slovo, a to lékařkám MUDr. Elvíře Feltsan a MUDr. Zuzaně Bullové.

Po celou dobu mé hospitalizace byly pro mě velkou oporou. Ostatnímu personálu za to, že se příkladně a s péčí starají o pacienty, dokáží je povzbudit, najít milé slovo. Je až neuvěřitelné, že dokázali při své těžké práci ukázat radost a pochopení z výsledků léčení pacienta. To dodává člověku sílu a radost.

Nechci zapomenout ani na zásobování a paní kuchařky, dobře sestavený jídelníček ?

Co napsat na závěr. Moc si Vaší práce vážím. Zůstaňte takoví, jací jste a vydržte v této těžké době.

Už vás nikdy nechci vidět ?

S úctou k Vám a rukou na srdci DĚKUJI.

Eva Z.


Dobrý den,

chtěla bych jen poděkovat a především vyjádřit svůj obdiv sestrám a lékařům, kteří 16. 11. 2021 dopoledne sloužili na interně.

Strávila jsem tam několik hodin, viděla jsem "díky" tomu, kolik toho musejí zvládat v této nelehké covidové době, že krom běžné práce ohrožují své zdraví zejména kvůli neočkovaným pacientům a přesto mají úsměv na tváři, já být na jejich místě tak neudržím nervy na uzdě a normálně bych těm neočkovaným nadala (samozřejmě jsou lidé, kteří se očkovat zkrátka nemohou, ale to určitě nebyl jejich případ). Sestry lítaly jak stíhačky, lékaři taktéž, interna byla téměř nonstop plná, střídal se tam jeden pacient za druhým a oni pořád zůstávali aspoň navenek v klidu a milí. Klobouk dolů milí zdravotníci. Toto poděkování patří samozřejmě i sestrám a lékařům napříč všemi odděleními, napříč všemi nemocnicemi.

Tato doba je těžká pro všechny a obávám se, že bude ještě těžší. Přeji Vám všem hodně sil, pevné zdraví i nervy aby jste to překonali, snad bude zase brzy lépe.

Děkuji.

Ivana S.


Dobrý den přeji, paní vrchní Weyersová.

Ráda bych poděkovala za maminku Kazimieru D., která si přála, ať Vám napíši email.

Chtěla by poděkovat sestřičkám a sanitářům za kvalifikovanou péči, nezměrnou ochotu a lidský přístup - tedy hodnoty, které by měly být náležitě ohodnoceny. Také by chtěla poděkovat všem lékařům, kteří se jí věnovali a také panu primáři za skvělé vedení kliniky.

S úctou a pokorou zdraví

Iveta C., dcera


Web od Linelab.