Napsal(a): Jiří Holeš
Datum: 22.12.2022 21:06:00

Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat panu primáři Lenertovi a panu doktoru Vavrečkovi z ORL za ošetření syna Matěje. Velké díky patří taky sestřičkám a celému personálu dětského oddělení, JIP a poté i M4, za jejich usilovnou práci, kterou jsem mohl po dobu hospitalizace sledovat. Byl jsem potěšen a opakovaně překvapen milým, vstřícným a laskavým přístupem. Přeji klidné prožití vánočních svátků! S úctou Jiří Holeš


Napsal(a): Dagmar Jamborová
Datum: 19.12.2022 19:43:00

Dne 18. 12. 2022 jsem byla v dopoledních hodinách ošetřena na pohotovosti pro dospělé MUDr. Janem Rohanem. Byla jsem ošetřena v přívětivé atmosféře, pečlivě vyšetřena. Chtěla bych tímto panu doktorovi a sestřičce poděkovat a popřát jim krásné Vánoce. Také sestřička v registru byla moc příjemná.


Napsal(a): Petra Vehovská
Datum: 12.12.2022 14:51:00

Chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělou péči při mé operaci na Gynekologicko-porodnickém oddělení (GPO). Celý tým pod vedením pana primáře MUDr. Marka Fabiana a vrchní sestry Věry Vaňkové přidával ke své práci kromě profesionality vždy i ochotu, vstřícnost a úsměv. A to chci ocenit nejvíce - že na tomto oddělení léčí i srdcem! Zvláštní poděkování patří také do kuchyně za výbornou a chutnou stravu! Přeji celé nemocnici i oddělení GPO mnoho takto spokojených pacientek. S úctou a poděkováním Petra Vehovská.


Napsal(a): Růžena Hryzáková Kotzianová
Datum: 04.12.2022 19:45:00

Ráda bych touto cestou poděkovala zdravotnickému personálu Geriatrického a doléčovacího oddělení za velice profesionální a především lidský přístup. Moje maminka, paní Pavlína Kotzianová, byla na toto oddělení přeložena z Interniho oddělení 7.11.2022 z důvodu doléčení zápalu plic a dalších zdravotních komplikací. Chtěla bych poděkovat ošetřující lékařce, paní Mudr. Ivaně Drastichové za její citlivý přístup a komplexní řešení všech zdravotních problémů maminky, za její ochotu a čas , který věnovala i komunikaci o jejím zdravotním stavu. Dík patří také všem sestrám, které se o maminku staraly vždy s úsměvem a pochopením a zároveň rehabilitační sestře , která mamince pomohla najít jistotu v chůzi a pohybu. Vážím si práce všech těchto lidí, keří dávají všem pacientům pocit, že zde nejsou na obtíž. a snaží se jim vytvořit co nejpříjemnější prostředí a připravit je pro návrat do domácího prostředí. S pozdravem Hryzáková Kotzianová Růžena - dcera.


Napsal(a): Simona
Datum: 03.12.2022 12:54:00

Moc bych chtěla vyzdvihnout skvělý,příjemný,profesionální a ochotný přístup personálu opavské porodnice. Všichni jsou velmi milí a nápomocní, zodpoví každý dotaz a vždy poradí. Jako prvorodička jsem to velmi uvítala. U porodu mi byli lékaři i asistentky velkou oporou a dodali mi sílu zakončit porod úspěšně narozením miminka. Velmi kladně hodnotím také stravu,která je pestrá a vždy velmi chutná, velkým plusem je bar pro maminky,obsahující mléčné produkty,ovoce a různé sladké pochutiny, které si můžeme kdykoliv vzít (během nočního kojení přišel bar velmi vhod). Velmi kladně tuto porodnici hodnotím a vřele doporučuji dalším.


Napsal(a): Jana Primoschitz
Datum: 11.11.2022 12:23:00

Z celého srdce bych chtěla poděkovat celému personálu pavilonu H1 (geriatrické a doléčovací oddělení) Vaší nemocnice v Opavě, jmenovitě především paní doktorce MUDr. Martině Pařízkové, staniční sestře paní Petře Balové a všem ostatním milým sestřičkám a dalším zaměstnancům za úžasnou péči o mého tatínka - Ing. Emila Hajduka - během jeho hospitalizace (září-říjen 2022). Nejen díky naprosto profesionální péčí, ale také neskutečně empatickému přístupu celého profesionálu strávil tatínek poslední týdny svého života ve velmi příjemném prostředí, kde se cítil dobře. Tato skutečnost pomohla a pomáhá rovněž mé rodině se s jeho odchodem lépe vyrovnat. Smekám před tím, jaké lékaře (MUDr. Pařízková), sestřičky (paní Petra Balová) a další pracovníky zaměstnáváte. Děkuji Vám Za celou rodinu Hajdukovou, Soukupovou a Primoschitz s úctou Jana Primoschitz, dcera.


Napsal(a): Jarmila Tomšíková
Datum: 23.10.2022 10:13:00

Chtěly bychom poděkovat všem sestřičkám, rovněž lékařům, zvláště ošetřujícímu lékaři MUDr. Petru Chřibkovi na pooperačním ortopedickém oddělení Slezské nemocnice v Opavě. Po celou dobu naší hospitalizace jsme obdivovaly jejich profesionalitu, trpělivost, ochotu a laskavý přístup k nám, pacientkám pokoje č.2, termín pobytu 5. - 13.10.2022. Za to vše jim patří velká poklona v této náročné práci. Lidie Janotová, Zuzana Bočková a Jarmila Tomšíková


Napsal(a): Petra Plháková
Datum: 14.10.2022 11:12:00

Děkuji za předporodní i poporodní péči o mne a mé miminko. Ve srovnání s jinou porodnicí (Praha pred 5 lety) hodnotím v Opavě mnohem lepší a osobnější přístup personálu, zvláště sestřiček a lékařů z novorozeneckeho oddělení, laktační poradenství a celkově ochota pomoci a možnost se na vše doptat. Oceňuji i koutek s občerstvením pro maminky.


Napsal(a): Bronislav Ševčík
Datum: 23.09.2022 09:37:00

Dne 12. září 2022 jsem byl pacientem na oddělení URL (pav. V) vedeném vynikajícím panem primářem MUDr. Romanem Staňkem. Chtěl bych touto cestou velmi a upřímně poděkovat všem lékařům v čele s panem primářem, sestřičkám i pomocnému personálu za profesionální, odborný a lidský přístup, úsměvy a dobrou náladu, kterou jsem byl poctěn za dobu mé hospitalizace v důsledku odstranění velkého močového kamene z měchýře a postoupení operace prostaty metodou PVP. Samozřejmě se velké poděkování týká i sálovému personálu anestezie, byť jsem s nimi až v takovém kontaktu nebyl, ale bez nich by to nešlo. Ještě jednou velké díky.


Napsal(a): Martin Šnejdar
Datum: 18.09.2022 13:00:00

Od 13.9 do 17.9.2022 jsem byl hospitalizovaný na traumatologickém oddělení (V3) s třiselni kýlou. Moc bych chtěl touto cestou poděkovat za péči lékařů a hlavně sester které tam slouží a dělají svou práci svědomitě, obětavě a hlavně mají srdce na pravém místě a nervy ze železa, protože běžný člověk by tuto práci vykonávat nemohl. Děkuje vděčný pacient Martin Šnejdar


Napsal(a): Mgr. Markéta Nedělová
Datum: 15.09.2022 10:07:00

Vážený pane řediteli, velmi ráda bych touto cestou srdečně poděkovala za péči na vašem Gynekologicko-porodnickém oddělení. Před samotným porodem jsem již docházela na gynekologickou ambulanci na pravidelné gynekologické kontroly a vždy jsem se setkala s milým, vstřícným a profesionálním přístupem. Dne 2. 9. 2022 jsem byla hospitalizována na Gynekologickém oddělení, kde už od příjmové ambulanci byla usměvavá a pohodová sestřička, velmi milý a empatický pan doktor Nevlud, tak i velice milé a ochotné sestřičky na oddělení, které mi velmi pomohly a byly mi podporou. Na porodním sále mě přivítaly usměvavé a ty nejlepší porodní asistentky, kterým jsem hned od počátku věřila a věděla, že to společně zvládneme. A zvládly jsme to:-). Následně na oddělení Šestinedělí bylo o mě úžasně pečováno, musím velmi pochválit všechny úžasné sestřičky, lékaře a paní uklízečky. A také mé poděkování směřuje k zavedení Mléčného baru, kde byl široký výběr sortimentu, který byl pravidelně doplňován. A obrovskou pochvalu a vděk bych ráda vyjádřila Novorozeneckému oddělení pod vedením té nejlepší paní doktorky Soni Krejčí, která má pod sebou úžasný tým usměvavých, ochotných a milých sestřiček, které dělají svou práci s láskou, trpělivostí, empatií a profesionalitou. Ještě jednou všem velmi děkuji a děkuju za to, že jste a že děláte svou práci s láskou a úctou. S pozdravem a přáním krásného dne Mgr. Markéta Nedělová


Napsal(a): Veronika Jarošová
Datum: 19.08.2022 12:57:00

Chtěla bych velmi pochválit gynekologicko-porodnické oddělení, a to opravdu všechny zaměstnance/zaměstnankyně. 4. 7. 2022 jsem u Vás porodila svého syna Jakuba, porod proběhl bez nástřihu, epiduralu, co se týká zranění, tak pouze nějaká mírná oděrka na močáku. A právě za to všechno můžu poděkovat a velice si vážím práce všech těch, kteří se mnou v tento den byli. Porodila jsem první dítě, a nebýt rad porodní asistentky, která mi v tuto dobu až nahradila mou mámu, byl by to porod mnohem, ale mnohem horší. Takto jsem jen poslouchala rady a vše bylo mnohem snadnější. Veronika Jarošová


Napsal(a): Mariia Sytar
Datum: 09.07.2022 09:16:00

Chtěla bych vyjádřit pochvalu personálu dětského oddělení M2, včetně sanitářů a úklidové služby. K příjemnému prostředí navrch moc milý personál, od příjemné ambulance, přes denní péči, převoz mojí dcery na operační sál - všichni moc milí, usměvaví, profesionální chování je zde patrné na každém kroku. Míru práce, které mají všichni nad hlavu, můžete maximálně vyčíst z tváří sestřiček, nikoliv z přístupu k pacientovi a jeho doprovodu. S dcerou jsem zde ležela 9 dnů, ale dokážu si všimnout, že od lékaře po sanitáře zde pracují milí a vynikající lidé. Za vše děkuji. ❤❤❤ DARINKA a její maminka Maria.


Napsal(a): Jarmila Leiblová
Datum: 28.06.2022 18:43:00

Chtěla bych touto cestou poděkovat oddělení GDO H3 za péči v posledních dnech pana Miroslava Srkaly. Velké díky MUDr. Hasalíkové, všem sestřičkám a lékařům za jejich ochotu a vstřícnost a hlavně lidskost. Starost o pacienty a jejich blízké je obdivuhodný. Děkuji manželka.


Napsal(a): Jana Ryplová
Datum: 28.06.2022 13:22:00

Chtěla bych poděkovat za krásný přístup a empatii během ošetření na zubní pohotovosti v Opavě dne 25.6. - MUDr. Huťkovou a její sestřičkou (omlouvám se, ale příjmení si nepamatuji). Jsem velmi komplikovaná pacientka s těžkou fobií ze zubařů, ale jejich přístup a jednání bylo skvělé.i když mě potkala nemilá zdravotní situace, musím velmi poděkovat celému skvělému kolektivu oddělení chirurgie V2. Zvláštní poděkování pak rozhodně patří MUDr. Sekretovi, který mě 21.6.2022 operoval, s čímž byla spojena hospitalizace od 20.6. do 27.6.2022. Velmi Vám děkuji, vážený pane doktore, za naprosto profesionální, pozitivní, ochotný a velmi trpělivý přístup. V minulosti jsem řešila s oběma rodiči onkologická onemocnění a ne vždy jsme se setkali s milým jednáním ze strany zdravotního personálu. Proto dokážu velice pozitivně ocenit také celý skvělý kolektiv V2 a hlavně náročnou práci všech sestřiček, které přes tuto náročnost, byly vždy ochotné, milé, usměvavé.. milé sestřičky, měla jsem se u vás jako "v bavlnce". DĚKUJI !!! :) Přeji všem potenciálním pacientům, aby měli možnost se takto dobře cítit na všech odděleních SN Opava. Ještě jednou velice děkuji a přeji všem hlavně pevné zdraví!


Napsal(a): Věra Mika
Datum: 25.06.2022 14:43:00

Chtěla bych poděkovat za krásný přístup a empatii během ošetření na zubní pohotovosti v Opavě dne 25.6. - MUDr. Huťkovou a její sestřičkou (omlouvám se, ale příjmení si nepamatuji). Jsem velmi komplikovaná pacientka s těžkou fobií ze zubařů, ale jejich přístup a jednání bylo skvělé.


Napsal(a): Přemysl Majer
Datum: 24.06.2022 16:45:00

Rád bych touto cestou chtěl poděkovat panu primáři MUDr. Staňkovi a kolektivu oddělení urologie při mé operaci a hospitalizaci za kvalitní péči. Byl jsem velice spokojen s přístupem personálu.


Napsal(a): Jan Matýsek
Datum: 12.06.2022 13:24:00

Dne 7.6. jsem byl hospitalizován ve Slezské nemocnici v Opavě v pavilonu V2, oddělení chirurgie a dne 8.6. operován.Rád bych alespoň touto formou chtěl poděkovat všem zaměstnancům (doktorům, sestrám, studentkám) za profesionální a lidský přístup. Budu Vás všude a pořád chválit. Společně to zvládneme :)


Napsal(a): Jana Danzmajerová
Datum: 13.06.2022 08:57:00

Děkuji za profesionální péči při akutnim ošetření na oddělení ORL a interna. Přístup sester a lékařů byl výborný a jejich profesionalita mě ukliňovala.


Napsal(a): Pavla Tousková
Datum: 07.06.2022 19:07:00

Děkuji moc za skvělý přístup sestřiček a lékařů na chirurgickém oddělení V4-dětské. Byla jsem tam hospitalizována s dcerou, která si při pádu z koloběžky zlomila ruku a právě na tomto oddělení jí v narkóze ruku rovnali a sádrovali. Jsme z Českých Budějovic a kéž by takový přístup byl právě i u nás. Opravdu klobouk dolů, jak jste se krásně chovali k dceři a i ke mě. Budu Vás všude a pořád chválit. Ellinka s maminkou.


Napsal(a): Nikola Rohlová
Datum: 01.06.2022 16:47:00

Ráda bych se touto cestou podělila o zkušenosti na Dětském oddělení M2, kde jsem s dcerkou strávila necelé 3 dny po operaci. Pěju chválu a zase jen chválu a budu chválit, kudy půjdu. Veškerý personál byl velmi milý, lidský, empatický a opravdu vstřícný. Od paní uklízečky, přes paní ošetřovatelky, sestřičky i lékaře. Pravdou je, že člověk tráví v nemocnici jen nezbytně nutnou dobu, než se jeho zdravotní stav zlepší, ale nejdůležitější je, aby se v ní dobře cítili i ti nejmenší, naše děti. Dcerka byla nadšená, jako na dovolené a ještě si dnes odnesla dáreček k svátku. S pozdravem Kristýnka s maminkou (až budeme mít cestu, zastavíme se s nějakou dobrutkou za vaši péči). Tímto ještě jednou mockrát děkujeme.


Napsal(a): Marcela Zabystrzanová
Datum: 27.05.2022 10:41:00

Ležela jsem od pondělí na gynekologickém oddělení. Děkuji za skvělou péči sestřiček a lékařů. Jak před operací, tak po operaci. Lidský přístup. Skvělé.


Napsal(a): paní Dagmar
Datum: 17.05.2022 21:31:00

Chtěla bych poděkovat gynekologicko-porodnickému oddělení za vstřícný přístup k pacientům. Všem sestřičkám, které se o nás po operaci ve dne i v noci staraly mockrát děkuji. Dále bych chtěla poděkovat panu doktoru MUDr. Markovi Szwarcovi, který operaci provedl a dále oběma lékařům i personálu na operačním sále. Děkuji Vám za profesionální přístup.


Napsal(a): Zdeněk Starý
Datum: 03.05.2022 18:26:00

Ve dnech 28. 4. - 2. 5. 2022 jsem byl hospitalizován na oddělení urologie k řešení operace prostaty HoLEP. Operace pod vedením pana primáře Romana Staňka proběhla bez sebemenší komplikace a zcela profesionálně. Po operaci jsem necítil žádnou bolest a byl jsem naprosto v pohodě. Ještě jednou mockrát děkuji panu primáři Staňkovi, anesteziologům a sestřičkám urologického oddělení za maximální péči.


Napsal(a): Pavel Vejmelka
Datum: 01.05.2022 22:36:00

Dobrý den, chtěl bych pochválit přístup všech pracovníků na JIPu, kteří se starají o nádechy a tlukot srdíček svých pacientů, kterým selhalo nějak zdraví tak, že museli bejt hospitalizováni. Je to jedno, jestli je to pomocný personál, sestry, nebo lékaři, kteří vynaložili vše proto, aby člověka vrátili zpět do života. Když člověk leží, kolem něj se starají lidé o to, aby se uzdravil, a přes nemohoucnost najít podstatu problému, dokáží nakonec vrátit své pacienty zpět do života. Pomáhají zpříjemnit pobyt, i když člověk je přivázán hadičkami a kabely k přístrojům, neschopný se pomalu hejbat. Čtverce na stropě jsem měl spočítané od předu dozadu, a snažil se představit sebe na rozkvetlé louce, plné překvapení, abych nemyslel na to, kde jsem. Každý se snažil pomoci dobrým slovem, nebo splnit přání, které by usnadnilo tento pobyt na tomto oddělení. Jsem všem vděčen za každý nádech, každý tlukot srdíčka, který mi kontrolovali. Patří všem srdečný dík za jejich péči, a snad toto finančně i nemocnice ohodnotí, protože mají sehraný kolektiv a zaslouží si i odměnu. Takže všem ještě jednou vřelý dík a ať se vám i nadále daří rozdávat zdraví a dobrou náladu.
Ještě takový malý dovětek k vaší péči na interním oddělení N1. Jsem již doma z nemocnice, v domácím prostředí. Je to něco úžasného, nebýt připoutaný hadičkami a různými přístroji k posteli. Mohu ven, cítit vítr ve vlasech a teplo slunečních paprsků. Za to děkuji péči všem, kteří se o mne starali. Také moc lékařům, kteří dělali vše nemožné, aby mi pomohli, i když tápali ve tmě. Povedlo se jim mne dostat hrobníkovi z lopaty. A navíc byli ochotni naslouchat a komunikovat se mnou, při hledání všech možných řešení. Spolupracují při hledání s jinými lékaři ostatních oddělení, aby našli kompromisy a nejlepší postupy léčení. Děkuji tedy všem zúčastněným, třeba jen za snahu vyslechnout pacienta a následně za jejich stanovisko, kde sdělují a vysvětlují vše tak, aby člověk pochopil. Jen se musím správně zeptat, což někdy znamenalo přehršel mých otázek. Děkuji tedy zase všem za péči, která mi byla věnována, za jejich úsměvy, dobrou náladu a osvětu, také za to, že si mohu vážit úplně obyčejných věcí, které jsem jako zdravý nevnímal. Přeji vám hodně úspěchů a snad již vás nebudu v životě takhle potřebovat. Mé skromné přání.


Napsal(a): Josef Vojkůvka
Datum: 25.04.2022 16:16:00

Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální a mimořádně lidský přístup personálu Oddělení nukleární medicíny během mého dnešního vyšetření.


Napsal(a): paní Jiřina
Datum: 19.04.2022 09:39:00

Chci zde vyjádřit velké poděkování za péči, podporu a motivaci při porodu mé dcery porodním asistentkám Pavle Hradílikové a Olze Plachké a lékařům MUDr. Swarzovi a MUDr. Malaníkovi. Dále velice děkuji celému týmu porodnického a novorozeneckého oddělení za poskytnutou péči jak mě samé tak mé dceři. Tato oddělení SN Opava vřele doporučuji.


Napsal(a): Jana Nedělová
Datum: 06.04.2022 05:19:00

Dobrý den, touto cestou bych moc chtěla poděkovat sestřičkám z plicní ambulance-TRN pod vedením MUDr. Aleny Smékalové, jmenovitě Veronice Suchánkové, která mi dodala odvahu a psychicky mě připravila na hospitalizaci v nemocnici. Nikdy jsem nebyla hospitalizována, žádné infuze anebo kanyla v ruce. Já vím, pro někoho běžné věci, pro mne horor a stres. Díky sestře Veronice jsem byla klidnější a rozhovor s paní doktorkou Smékalovou mě přesvědčil, že není čeho se bát, trpělivě a v klidu se mnou probrala moji diagnózu a léčbu na plicním oddělení. Takže za mne naprostá spokojenost.


Napsal(a): Michaela Šťávová
Datum: 01.04.2022 10:30:00

Včera jsem byla s dcerou na ortopedické ambulanci 4 na sundání ortézy z kolena. Když jsme vyšly zpět do čekárny, dcera zkolabovala. Pomohl nám přítomný zdravotní bratr a sestrička z ambulance 3 a 4. Chci jim všem tímto poděkovat za jejich rychlou pomoc, ochotu a péči, kterou poskytli. Jsem moc ráda, že máme takové zdravotníky. Ještě jednou velké díky.


Napsal(a): Jana Nedělová
Datum: 29.3.2022 18:19:00

Touto cestou bych velmi ráda poděkovala MUDr. Pavlu Krejčímu za jeho profesionální a lidský přístup.Oceňuji zejména jeho včasné určení diagnózy a aktivní,správné nasměřování na další péči. Ješte jednou moc děkuji a jsem ráda,že pracují ve vaší nemocnici takoví lékaři jako je pan doktor Pavel Krejčí.


Napsal(a): Pavel Bolatzký
Datum: 08.03.2022 17:31:00

Ve dnech 7. 3. - 11. 3. 2022 jsem byl hospitalizován na oddělení urologie kde mně byla provedena resekce prostaty. Celá operace proběhla velmi dobře, necítil jsem žádné pooperační bolesti. Chtěl bych touto cestou poděkovat zejména panu primáři MUDr. Romanovi Staňkovi za špičkový výkon a celému oddělení urologie za vynikající péči.


Napsal(a): Michaela Šťávová
Datum: 06.03.2022 15:31:00

Děkuji moc ortopedickému oddělení (lůžková část) za péči, kterou poskytli mojí dceři Kateřině ve dnech 3. 3. - 6. 3. 2022, kdy byla hospitalizována kvůli operace levého kolena. Celý tým zdravotníků jí poskytl dobrou péči. Ještě jednou moc děkuji.


Napsal(a): Michaela Šťávová
Datum: 06.03.2022 15:26:00

Chtěla bych tímto vyjádřit velké poděkování MUDr. Pavlu Krejčímu za jeho léčbu a následnou operaci mojí dcery Kateřiny. Moc ji pomohl. Je to velmi dobrý a šikovný lékař. Ještě jednou moc děkuji.


Napsal(a): Karin Hašová
Datum: 09.02.2022 18:53:00

Děkuji touto cestou celému zdravotnímu kolektivu pracovníků oddělení H3 Slezské nemocnice v Opavě za profesionální péči a lidský přístup k hospitalizovaným pacientům.


Napsal(a): Martina Tomíčková
Datum: 26.01.2022 10:19:00

Chtěla bych poděkovat oddělení chirurgie v pavilonu V2 za profesionální a lidský přístup všech lékařů a sestřiček. Byla jsem zde na operaci se slepým střevem dne 3. 1. 2022. Cením si této náročné práce, a to především proto, že je to práce o lidech a s lidmi. Děkuji!


Napsal(a): Jitka Celtová
Datum: 24.01.2022 08:28:00

Ráda bych vyjádřila poděkování lékařům a sestrám gynekologického oddělení V7 za vysoce profesionální a po všech stránkách perfektní péči při mé hospitalizaci ve Slezské nemocnici v Opavě. Děkuji MUDr. Marku Szwarcovi, MUDr. Dominice Hermannové a všem sestřičkám. Moc děkuji za Vaši profesionální úroveň, lidský přístup a laskavost. Velmi si Vaší náročné práce vážím.


Napsal(a): Jana Petříková
Datum: 16.01.2022 11:05:00

Chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasný přístup při našem odběru PCR testů dne 15. 1. 2022. Mladý muž, který odběr prováděl, byl milý a příjemný profesionál i přesto, že je to práce velmi namáhavá. Ještě jednou děkuji.


Napsal(a): Marta Hodáková
Datum: 14.01.2022 18:32:00

Dne 4. 1. 2022 jsem byla hospitalizována ve Slezské nemocnici v Opavě v pavilonu V2, oddělení chirurgie a dne 5. 1. 2022 operována (mastektomie). Ráda bych tímto chtěla poděkovat všem zaměstnancům (doktorům, sestrám, bratrům, žákům ...) za úžasný a hlavně lidský přístup, kterého si nesmírně moc vážím a v téhle těžké době cením. Díky tomu jsem byla schopna zvládnout tento pro mě těžký zákrok z jistou lehkostí a minimem stresu. Moc všem přeji, aby jim tento láskyplný přístup vydržel po celý život.


Web od Linelab.