Napsal(a): Jitka Wittková
Datum: 29.11.2021 08:03:00

Touto cestou chci velmi poděkovat gynekologickému oddělení Slezské nemocnice Opavě za skvělou péči a milý přístup během operace a hospitalizace, a to především MUDr. Fabianovi, velmi milé paní Vrchní, sestřičkám a paní ošetřovatelce Šárce. Děkuji mnohokrát, velmi si vážím vaší práce.


Napsal(a): Petr Heider
Datum: 27.09.2021 20:27:00

Chtěl bych tímto velmi poděkovat celému oddělení chirurgie V2, kde jsem byl hospitalizována od 19. do 24.9.2021. Profesionální, neskutečně empatický a laskavý přístup celého personálu 24hod denně mě i ostatní pacienty na pokoji vždy uklidnil, že to bude i přes naše zdravotní potíže v rámci dané situace pohodový pobyt. Děkuji!


Napsal(a): Michaela Hulvová
Datum: 22.09.2021 12:19:00

Před třemi týdny jsem se ocitla na infekčním oddělení S2 tentokráte ne jako zaměstnanec SN Opava, ale jako pacient. Během pobytu v nemocnici jsem na vlastním kůži pociťovala, jak je důležitá empatie zdravotníků vůči nemocným lidem, jak obrovský rozdíl je mezi oddělením S2 a S1, kam jsem se v posledních dnech pobytu musela přestěhovat kvůli narůstajícímu počtu Covid pacientů. Tímto bych chtěla mnohokrát poděkovat za úžasnou péči v této nelehké době celému oddělení S2 - primáři MUDr. Kümpelovi, MUDr. Bullové, MUDr. Hanusové, sestřičkám, ošetřovatelkám, sanitářům za vytvoření téměř domácího prostředí a v neposlední řadě MUDr. Zakrenične a sestřičce z neurologie. S díky se přidává taktéž má skvělá spoluležící, 91-ti letá paní Šafránová Josefa.


Napsal(a): Simona Mozdiková
Datum: 13.09.2021 21:50:00

Chtěla bych touto cestou nesmírně poděkovat za příkladnou péči, laskavost, ochotu a profesionalitu při příchodu na tento svět mého 3 vnoučka.Kolektiv sester a lékařů gynekologického oddělení v Opavě je tým, který by si zasloužili nemocnice v širokém okolí. O pacientky pečují s pochopením, empatií a nasazením. Všem obrovské díky.


Napsal(a): Blanka Wendelinová
Datum: 05.09.2021 18:01:00

Dovolte mi vám všem, kolektivu GDO na oddělení H3, poděkovat za péči v posledních dnech života naší maminky, paní Elišky Miketové. Slovy nelze vyjádřit, jak moc si vážím vaší péče, která nebyla vždy jednoduchá. Děkuji všem sestřičkám a ošetřovatelkám, MUDr. Hasalíkové a MUDr. Segetovi, za jejich vstřícnost, ochotu a pomoc. Způsob, jakým se staráte o své pacienty je v mnohém inspirující a přála bych si, aby se vámi inspirovali i ostatní, nejen ve svých profesích, ale také v běžném životě. Ještě jednou děkuji.


Napsal(a): Martin Magera
Datum: 30.08.2021 11:35:00

Ve dnech 22. 8. - 30. 8. jsem byl hospitalizován na chirurgickém oddělení V2. Od rozhodnutí o přijetí až po propuštění jsem se setkal s vynikajícím přístupem lékařů a sester. Chci touto cestou všem lékařům, sestrám, ošetřovatelům a ošetřovatelkám z lůžkového oddělení V2 moc poděkovat za jejich profesionalitu, ochotu a přístup. Máte můj velký obdiv, respekt a úctu. Zároveň velké poděkování personálu na operačním sále s přípravou na výkon, za operační výkon a následné ošetření na dospávacím pokoji.


Napsal(a): Vendula Janíčková
Datum: 21.07.2021 11:38:00

Chtěla bych i touto cestou poděkovat veškerému personálu gynekologicko-porodnického oddělení za bezchybný přístup po celou dobu našeho pobytu v porodnici. Od příjmové ambulance až po propuštění. Všichni se k nám chovali profesionálně a lidsky. Díky tomu máme nezapomenutelný zážitek z narození naši dcerky. Děkujeme lékařům Anně Mihokové a Petru Vlkovi za provedení akutního císařského řezu v brzkých ranních hodinách.

Sestřičky a lékaři na novorozeneckém oddělení rovněž svou práci odvádí na jedničku.

Karolínka s rodiči


Napsal(a): Jarmila Švorcová
Datum: 06.07.2021 18:49:00

Dne 24.6.2021 jsem na ortopedii Vaší nemocnice podstoupila výměnu kolenního kloubu.

Od okamžiku přijetí před operací, přípravou v předsálí přes precizní operační zákrok provedený MUDr. Novobilským a MUDr. Němcem, přesunem na JIP, kde se sestry nezastavily a následnou péčí od dalšího dne opět na lůžkovém oddělení. Ve spolupráci rehabilitačních sester a úplně VŠECH se mi dostalo ze všech stran naprosto profesionálního přístupu, odborné péče, empatie, vstřícnosti a obrovského lidství.

V době, kdy spousta Vašich zdravotníků má za sebou obrovské pracovní vypětí v době covidu, v době, kdy se ve velkém operují odložené operace a všichni tak mají mnohem více práce než kdykoliv předtím jsem se setkala jen s naprosto skvěle fungujícím týmem, kteří svou práci dělají s plným nasazením a špičkovým výkonem. S laskavým úsměvem a plným pochopením.

Před nástupem do nemocnice jsem často slyšela : " A ty jdeš fakt do Opavské nemocnice?" .... Ano, jdu, protože já jim prostě věřím. A opět jste mě přesvědčili, že plným právem.

Dovolte mi, abych tímto skutečně úplně všem, kteří se podíleli na mé operaci, přípravě na ni, léčení i doléčení, jistotě, že je o mě naprosto postaráno, že mám kolem sebe čisto a všem záleží jenom na tom, abych byla zase v pořádku s hlubokou úctou poděkovala. I malá okresní nemocnice s lidmi, které máte ve svém týmu hodně dokáže. Protože svou práci dělají s láskou. A protože skutečně UMÍ.

Ještě jednou Vám všem děkuji.


Napsal(a): Eva Ludvíková
Datum: 24.06.2021 20:02:00

Už podruhé jsem navštívila zubní chirurgii a podruhé nemohu šetřit chválou. Pan MUDr. Pavel Sochorek a celý jeho tým jsou opravdoví profesionálové. Při extrakci zubu na sále panovala tak skvělá atmosféra, že jsem ani pořádně nevěděla, že mi tahají zub. Na to, jak se osobně bojím jakéhokoliv zásahu do zubů, jsem už po první skvělé zkušenosti s tímto týmem věděla, že se nemám čeho bát. Milý a lidský přístup těchto lidí je skvělý. Ať už se jedná o velmi milou a příjemnou paní na recepci nebo skvělého zubaře s celým týmem kteří provádí zákrok. Tímto bych celému personálu ze zubní chirurgie chtěla velmi poděkovat.


Napsal(a): Stanislav Grossmann
Datum: 20.06.2021 18:53:00

Dne 7.6.2021 jsem byl přijat na interní oddělení N1 a tímto bych chtěl poděkovat za skvělou a profesionální úroveň personálu. Velmi si toho vážím a ještě jednou děkuji.


Napsal(a): Karel Gletník
Datum: 14.06.2021 09:08:00

Touto cestou děkujeme za péči, kterou poskytlo geriatrické oddělení H2 vaší nemocnice mamince, Růženě Gletníkové, v posledních dnech jejího života. Je složité hledat slova, kterými bych vyslovil poděkování za péči poskytovanou jí na sklonku života, a to všem, kdo o maminku pečovali. Všichni se o ni starali způsobem, který byl důstojný, ohleduplný a obdivuhodný. Protože jsme nedokázali poděkovat všem, zvolili jsme tento způsob, a věříme, že na oddělení bude náš dík a obdiv k práci, vlastně k poslání, které pečlivě a zodpovědně vykonávají, tlumočen. Ještě jednou děkujeme, byli jste všichni skvělí.


Napsal(a): Jiří Jungmann
Datum: 24.05.2021 12:57:00

V týdnu od 19. dubna 2021 jsem byl pacientem na oddělení URL vedeném panem primářem Romanem Staňkem. Chtěl bych touto cestou poděkovat pracovníkům tohoto oddělení na všech úrovních - lékařům v čele s panem primářem, sestřičkám i pomocnému personálu za vše, co pro mne dělali. Se vším jsem byl NAPROSTO SPOKOJENÝ. Ať už s přístupem všech pracovníků - odbornost, zručnost, empatie, úsměvy, tak i s vybavením, čistotou, jídlem a vůbec se vším.


Napsal(a): Gabriela Gargošová
Datum: 26.04.2021 08:28:00

Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Mariánu Mrózkovi za naprosto skvělý přístup. V sobotu 24.4.2021 jsem pro veliké bolesti krční páteře navštívila pohotovost v nemocnici. Na neurologické pohotovosti mne ošetřil již zmíněný lékař. Problémy s krční páteří mám často a málokdy mi obstřik tak pomohl jako od MUDr. Mrózka. Velké díky panu doktoru za milý přístup k pacientům a hlavně za neprosto skvěle provedený obstřik C páteře.


Napsal(a): Zdeněk Stříž
Datum: 19.04.2021 15:58:00

dnes jsem byl vyšetřen ve Slezské nemocnici MUDr. Terezií Hykšovou. Již dlouho jsem nepoznal tak profesionální přístup a příjemné chování k pacientovi, opravdu. Paní lékařka na svém místě, děkuji.


Napsal(a): Jana Hálková
Datum: 02.04.2021 17:59:00

Chtěla bych touto cestou vyjádřit obrovské poděkování, úctu a poklonu všem lékařům, sestřičkám a celému personálu Opavské nemocnici za vysoké pracovní i psychické nasazení, obětavost a empatii, které musí každodenně vykonávat v této složité době. Vážím si jejich práce a moc držím palce ať všechno dobře dopadne a vrátíme se všichni co nejdříve k normálnímu životu.


Napsal(a): Michal a Ivana Cetlovi
Datum: 01.03.2021 14:43:00

Chceme poděkovat pracovníkům pohotovosti pro dospělé a linky 155. Na obou pracovištích jsme našli velké pochopení a podporu v situaci, kdy jsme s manželkou oba v izolaci s covid-19. Chceme ocenit také přístup pana doktora Smékala, který se s opravdu velkým pochopením a profesionálním přístupem věnoval celkovému vyšetření manželky. Přejeme všem pracovníkům pevné zdraví a hodně odolnosti při boji s nelehkým soupeřem Covid-19.


Napsal(a): Lenka Janoušková
Datum: 17.02.2021 11:06:00

Chci poděkovat lékařům a sestřičkám za profesionální, lidský přístup, kvalitní léčbu, vážím si vaší práce a přeji pevné zdraví.


Napsal(a): Marcela Šímová
Datum: 04.02.2021 21:16:00

Chtěla bych touto cestou poděkovat za odbornou a příjemnou péči po celou dobu mého pobytu (28.12.2020 - 6.1.2021) na ortopedickém oddělení a oddělení JIP. Děkuji všem sestřičkám, ošetřovatelkám a lékařům i těm, kteří přechodně pracovali na tomto oddělení na přelomu roku. V tomto "covidovém" období je práce všech ještě náročnější vzhledem k dodržování zvýšených hygienických opatření, o to více si Vaší práce a profesionality velice vážím a přeji všem hlavně hodně zdraví.


Napsal(a): Anděla Suchánková
Datum: 01.02.2021 20:45:00

Velice děkuji za lidský přístup a poskytnutou vysoce odbornou péči, které se mi dostalo počínaje mým transportem do nemocnice - záchranářům p. Bechný, p. Prášil a následně po celou dobu mé hospitalizace v SN Opava! Velké poděkování patří nejen všem lékařům - jmenovitě z příjmové ambulance MUDr. I.Poperníkové a ošetřující MUDr. H.Musilové, ale děkuji také ošetřujícímu personálu i skrytým pracovníkům laboratoří! Přeji hodně zdraví a sil do Vaší náročné práce navíc v této nelehké době!


Napsal(a): Jana Kremserová
Datum: 16.01.2021 06:25:00

Chtěla bych touto cestou poděkovat personálu oddělení N2 za opravdu profesionální přístup o péči mé tety Květoslavy Foltisové a následně i N1 kam byla přeložena s organizačního důvodu.Velký dík patří i vrchní sestře Postupové Šárce za vstřícnost a ochotu,kterou projevila v jednání s rodinou.


Napsal(a): Jana Raidová
Datum: 11.01.2021 21:37:00

Posílám velké poděkování sestřičkám Kremserové, Zelinské, Hanslikové a Aberlové, za rychlé zareagování při hospitalizaci mé maminky, za ochotu a velkou péči s úsměvem ve vypjaté době pandemie.


Napsal(a): Jakub Kocián
Datum: 09.01.2021 20:21:00

Dnes jsem byl po dvou dnech hospitalizace s koronavirem a zápalem plic propuštěn domů. Chci moc poděkovat personálu infekčního oddělení S2 za starost, se kterou se o mě starali a dokonce i ve všech ochranných pomůckách, které v této době musejí mít na sobě jsou stále lidští a usměvaví, nápomocní a vždy si popovídají, když to zrovna potřebujete. Ještě jednou děkuji, za dva dny jste mi pomohli se znovu rozdýchat a byli jste na mě vždy milí.


Web od Linelab.