OČM v Opavě: Slezská nemocnice v Opavě, Olomoucká 470/86, Infekční ambulance (pavilon S)

POZOR: Očkujeme pouze posilující dávky 3 a 4 proti onemocnění COVID 19, vakcínou COMIRNATY OMICRON XBB.1.5, od společnosti PFIZER, vakcína je jak prvodávková, tak i posilující.

Zájemci o očkování se registrují přímo v očkovacím centru SNO:

- na telefonním čísle: +420 605 197 178

- případně prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Při využití emailu napište Vaše jméno a příjmení, adresu, rodné číslo, telefonní číslo, název nebo číslo Vaší zdravotní pojišťovny a případný datum očkování. Termín Vám bude potvrzen zpět do emailu.

Veškeré informace a odkazy zde: https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/

Očkováni budou jen ti klienti, kteří budou mít potvrzenou časovou rezervaci rezervačním systémem RESERVATIC. Dodržujte časovou rezervaci, na které jste se domluvili.

CERTIFIKÁT po ukončené vakcinaci si můžete vytisknout na této adrese: https://ocko.uzis.cz/Account/Prihlaseni?ReturnUrl=%2F

Provozní doba očkovacího místa Infekční ambulance, pavilon S, Slezská nemocnice v Opavě:

Čtvrtek, Pátek   13:00 - 14:30 hod.

Očkování probíhá dle časové rezervace. Provozní doba očkovacího centra je závislá na počtu vakcín.

Kontakt:+420 605 197 178, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

K parkování lze využít parkoviště před SNO.

Pro imobilní pacienty je možno - na dobu nezbytně nutnou - zaparkovat přímo v areálu nemocnice na vyznačených místech pro pacienty. Vstup do ambulance je bezbariérový.


Web od Linelab.