Ortopedické oddělení Slezské nemocnice v Opavě vede od 1. dubna 2023 nový primář. Dosavadního primáře MUDr. Karla Foldynu střídá ve funkci po jedenácti letech působení MUDr. Pavel Krejčí. K výměně na postu primáře došlo z důvodu dosažení důchodového věku primáře Foldyny, na oddělení jako lékař dále zůstává.

“Chtěl bych poděkovat za důvěru, která mi tímto byla dána a poděkovat i primáři Karlu Foldynovi za jeho dosavadní práci a vedení oddělení. Mým cílem je nadále udržet vysokou profesní úroveň ortopedie a traumatologie a pokračovat v jejím rozvoji,” uvedl ke svému jmenování do funkce nový primář Pavel Krejčí.

"Velmi děkuji panu primáři Karlu Foldynovi za jeho poctivě odvedenou práci v pozici primáře ortopedického oddělení Slezské nemocnice v Opavě, za jeho spolupráci s dalšími odděleními naší nemocnice, věřím, že si jeho nástupce povede stejně tak dobře a oddělení ortopedie bude dále rozvíjet metody odpovídající nejmodernějším trendům v daném oboru,” doplnil ke jmenování nového primáře ředitel Slezské nemocnice Karel Siebert.

 

Bc. Kamila Bindrová,
tisková mluvčí SNO


Web od Linelab.